praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» Domain for saleOferta pracy nr :

121117

Stanowisko :

Business Account Managera

Miejsce pracy :

Polska Południowa

Szczegóły  :   

Twoja następna firma


Dla naszego Klienta, producenta chemii przemysłowej, poszukujemy osoby na stanowisko Business Account Managera.Twoje następne stanowisko


Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży, doradztwo techniczne w zakresie powłok ochronnych na metale w kanale B2B (głównie przemysł ciężki). Do głównych obowiązków należeć będzie doradztwo techniczne w zakresie doboru i zastosowań oferowanych produktów i technologii, instruktaże dla pracowników i klientów oraz firm wykonawczych, sporządzanie ofert, negocjowanie warunków handlowych, aktywne pozyskiwanie klientów oraz reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych w kraju i za granicą.Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?


Do aplikowania zapraszamy osoby posiadające doświadczenie w sprzedaży chemii przemysłowej po stronie producenta lub dystrybutora lub w branży maszynowej (producenci maszyn, części, konstrukcji metalowych). Wykształcenie techniczne w zakresie technologii chemicznej, materiałoznawstwa lub pokrewnych będzie dużym atutem. Z uwagi na międzynarodowe środowisko pracy wymagana jest bardzo dobra języka angielskiego (min. poziom B2).Co zyskujesz?


Nasz Klient oferuje stabilne warunki zatrudnienia, samodzielne, decyzyjne stanowisko z realną możliwość awansu. Forma zatrudnienia to umowa o pracę. Klient zapewnia wszystkie narzędzia potrzebne do pracy.Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

09-06-2017

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2017 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 3 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt