praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» Domain for saleOferta pracy nr :

121126

Stanowisko :

Recepcjonista/ka (zastępstwa w okresie wakacyjnym)

Miejsce pracy :

Warszawa

Szczegóły  :   

Dla naszego klienta, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:Recepcjonista/ka (zastępstwa w okresie wakacyjnym)Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie administracyjne recepcji międzynarodowej firmy. Obowiązki będą obejmowały: bezpośrednią i telefoniczną obsługę gości i klientów firmy, zarządzanie korespondencją, rezerwację sal, prowadzenie ewidencji i zestawień oraz dbanie o poprawny obieg dokumentów oraz inne zadania zlecone z zakresu administracji biurowej.Do udziału w procesie rekrutacji zapraszamy osoby posługujące się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym, posiadające pierwsze doświadczenia w pracy biurowej.Oferujemy stawkę 18-20 zł brutto za oraz przyjazną atmosferę pracy i możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie obsługi recepcji w międzynarodowej firmie. Oferta pracy dotyczy zastępstw na okres od kilku dni do 2-3 tygodni.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

09-06-2017

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2017 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 2 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt