praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» Buy domainOferta pracy nr :

121127

Stanowisko :

Asystent Działu Finansowo-Księgowego

Miejsce pracy :

Warszawa

Szczegóły  :   

Dla naszych Klientów posiadających międzynarodowe Centra Usług Wspólnych w Warszawie, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych rozwojem zawodowym w dziale finansowym na stanowisku Asystenta.
Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za wsparcie zespołów finansowych (AP/Treasury/Master Data) w codziennych zadaniach. Będzie to idealna możliwość do zdobycia doświadczenia finansowo-księgowego.
Do udziału w procesie rekrutacyjnym zapraszamy studentów i absolwentów finansów, rachunkowości, ekonomii, itp., posługujących się biegle językiem angielskim (min. C1).

Od Kandydatów oczekujemy chęci rozwoju na stanowiskach finansowych oraz pierwszych doświadczeń w tej branży, bardzo dobrej organizacji pracy własnej, zdolności analitycznych, samodzielności w działaniu, dokładności.Nasi Klienci oferują możliwość stałej współpracy, zdobycie nowych doświadczeń zawodowych, pracę w międzynarodowym środowisku oraz atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 3300 – 4200 PLN brutto (w zależności od kwalifikacji).Zapraszamy do aplikowania!

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

09-06-2017

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2017 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 2 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt