praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» Na sprzedażOferta pracy nr :

121145

Stanowisko :

Zastępca Kierownika Magazynu

Miejsce pracy :

Grudziądz

Szczegóły  :   

Naszym Klientem jest firma handlowo-dystrybucyjna, która do swojego magazynu zlokalizowanego w Grudziądzu poszukuje kandydata na stanowisko: Zastępca Kierownika Magazynu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie, zarządzanie oraz monitorowanie wszystkich operacji magazynowych oraz zapewnienie zgodności procesów zgodnie z oczekiwaniami Klientów i ze standardami obowiązującymi w firmie. Zadania zatrudnionego kandydata będą obejmować: zarządzanie zespołem, nadzór nad wszelkimi działaniami z zakresu gospodarki magazynowej, w tym kompletacja i załadunek wysyłek, przyjmowanie dostaw i kontrola zgodności z dokumentacją, prawidłowy obieg towarów i dokumentacji magazynowej. Będzie także odpowiedzialny za realizację określonych wskaźników terminowości dostaw i jakości pracy (KPI), przygotowywanie raportów i zestawień, a także optymalizację procesów logistycznych.Nasz Klient poszukuje kandydata, który posiada doświadczenie w zarządzaniu magazynem oraz zarządzaniu personelem. Idealny kandydat ma doświadczenie w nadzorowaniu kluczowych wskaźników efektywności pracy, jest zorientowany na najwyższą jakość usług, sumienny, pracowity i posiadający umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu. Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.Nasz Klient oferuje zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, o znanej i cenionej marce. Klient oferuje stabilną pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

08-06-2017

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2017 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 2 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt