praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» Kup domenęOferta pracy nr :

121807

Stanowisko :

AP Accountant (projekt 6 miesięczny)

Miejsce pracy :

Warszawa

Szczegóły  :   

Dla naszego klienta, międzynarodowego Centrum Usług Wspólnych z siedzibą w Warszawie poszukujemy Junior AP Accountant z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało wsparcie działu AP poprzez księgowanie dokumentów finansowo-księgowych i wyciągów bankowych.Ponadto zakres obowiązków obejmuje analizę poprawności i weryfikację zapisów na kontach księgowych, wprowadzanie faktur do wewnętrznego systemu firmy, prowadzenie ewidencji księgowych, uzgadnianie z kontami rozliczeń wydatków służbowych. Zatrudniona osoba będzie odpowiadała również za kontakt mailowy i telefoniczny z klientem anglojęzycznym.

  

 Od kandydatów wymagamy znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2, pierwszego doświadczenia w dziale AP oraz bardzo dobrej znajomości programu MS Excel. Ponadto oczekujemy umiejętności analitycznego myślenia oraz skrupulatności i rzetelności przy wykonywaniu wyznaczonych zadań. Nasz Klient oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na okres 6 miesięcy, z możliwością przedłużenia współpracy, możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

10-08-2017

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2017 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 1 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt