praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» DomainOferta pracy nr :

121812

Stanowisko :

Ekspert ds. Sprawozdawczości Zarządczej

Miejsce pracy :

Warszawa

Szczegóły  :   

Naszym Klientem jest jeden z wiodących banków uniwersalnych w Polsce, wyróżniający się na rynku przyjazną kulturą organizacyjną, dynamicznym rozwojem oraz biznesowym podejściem. Do zespołu jednego z Departamentów Banku poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko:Ekspert ds. Sprawozdawczości ZarządczejEkspert dołączający do Banku będzie odpowiedzialny za przygotowywanie raportów, cyklicznych oraz ad-hoc, dotyczących ryzyka kredytowego w odpowiedzi na wewnętrzne potrzeby - działu ryzyka czy audytu , Zarządu oraz Rady Nadzorczej – oraz zewnętrzne tj. KNF i UOKiK. Ponadto, do zadań Eksperta należeć będzie również rozwijanie i optymalizacja hurtowni danych w celu usprawnienia raportowania ryzyka kredytowego. Osoba, która dołączy do zespołu Banku będzie rozliczana z indywidualnie ustalanych celów długoterminowych (rocznych) oraz krótkoterminowych.Bank jest zainteresowany zaproszeniem do udziału w procesie osoby z doświadczeniem w obszarze sprawozdawczości zarządczej ryzyka kredytowego. Kandydat na to stanowisko powinien posiadać doświadczenie w procesach oceny jakości portfela kredytowego i przygotowywaniu raportów przy użyciu dużych zbiorów danych. Wymagana jest również znajomość SQL oraz SAS 4GL.W zamian nasz Klient oferuje możliwość pracy w jednym z najszybciej rozwijających się Banków w Polsce, ciekawe i ambitne zadania oraz możliwości rozwoju zawodowego w strukturach Banku. Ponadto, oferowane jest zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz bogaty pakiet socjalny.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

10-08-2017

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2017 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 2 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt