praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» For saleOferta pracy nr :

121814

Stanowisko :

Młodszy specjalista ds. systemów jakości

Miejsce pracy :

Poznań

Szczegóły  :   

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG zlokalizowanej pod Poznaniem, poszukujemy obecnie zainteresowanej nie tylko systemami informatycznymi ale i własnym rozwojem osoby, która dołączy do struktur Działu Jakości na stanowisko Młodszego SPecjalisty ds. Systemów Jakości. Masz pierwsze doświadczenia w programowaniu w językach obiektowych, a rozwój zawodowy brzmi interesująco? W takim razie czytaj dalej, to ogłoszenie jest skierowane właśnie do Ciebie!Do zadań poszukiwanego juniora od systemów jakości będą należały m. in.: utrzymywanie i usprawnianie oprogramowania jakościowego w celu zapewnienia rzetelności danych do raportowania kluczowych wskaźników jakości, bieżące wsparcie użytkowników pracujących w zakładach produkcyjnych oraz rozwój oprogramowania jakościowego (wprowadzanie nowych procesów i parametrów).Aby skutecznie usprawniać systemy jakości idealny kandydat powinien znać przynajmniej jeden z języków obiektowych programowania (mile widziana znajomość VB/VBA) i chcieć rozwijać się w kierunku IT. Poszukiwany jest umysł ścisły/techniczny/analityczny, któremu statystyka, Excel i bazy danych nie są straszne. Niezbędna jest także znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2, ponieważ możesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym.Nasz Klient, oprócz stabilnego zatrudnienia, oferuje możliwość interesującej, samodzielnej pracy i dalszego rozwoju zawodowego w sympatycznej atmosferze, a także atrakcyjny pakiet dodatków pozapłacowych (w tym: transport między Poznaniem a zakładem produkcyjnym).Brzmi interesująco? Czujesz, że to wyzwanie dla Ciebie? To wspaniale! Kliknij „Aplikuj” i prześlij nam swoje aktualne CV.


     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

10-08-2017

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2017 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 2 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt