praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» Domain for saleOferta pracy nr :

121822

Stanowisko :

Online Marketing Specialist

Miejsce pracy :

Warszawa

Szczegóły  :   

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży Medical Devices – poszukujemy osoby do wsparcia obszaru marketingu internetowego, na stanowisko:Online Marketing SpecialistDo Twoich zadań będzie należeć m.in. przygotowywanie i zarządzanie kampaniami on-line marketingowymi (m.in. SEO, SEM, e-mail), utrzymanie i rozwój strony internetowej w celu zwiększenia aktywności użytkowników, zarządzanie ruchem na stronie, samodzielna realizacja kampanii social media (głównie na Facebooku), uwzględniając monitoring, tworzenie contentu itp., a także tworzenie raportów, analiz i badanie efektywności działań online oraz tworzenie kampanii marketingowych w oparciu o Marketing Automation.Od Kandydatów oczekujemy przede wszystkim 2-3 lat doświadczenia w Online Marketingu oraz min. 1 rok doświadczenia w tworzeniu contentu B2C (głównie umiejętności przygotowywania treści reklamowych, opisów produktów i materiałów do stron internetowych).Zapraszamy do aplikowania osoby z wyższym wykształceniem, z doświadczeniem w pracy w wewnętrznym dziale marketingu. Poszukujemy osób ze znajomością narzędzi typu Google Analytics/Google AdWords oraz z potwierdzoną wiedzą z zakresu optymalizacji procesów SEO/SEM, e-mail marketingu czy zarządzania stronami internetowymi.

  

Ze względu na specyfikę pracy i kontakt z zespołami zagranicznymi, osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna swobodnie posługiwać się językiem angielskim (min. B2).Znajomość branży okołomedycznej (firmy farmaceutyczne, Medical devices itp.) będzie dodatkowym atutem. Poszukujemy osób komunikatywnych, kreatywnych i otwartych na zdobywanie wiedzy, z tzw, „lekkim piórem”.Firma oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, premię roczną, opiekę medyczną w rozszerzonym zakresie, a także dużą samodzielność i możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji i wykazania się inicjatywą.Praca w dogodnej lokalizacji, w okolicy Dworca Gdańskiego.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

09-08-2017

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2017 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 1 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt