praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» Kup domenęOferta pracy nr :

122476

Stanowisko :

Kontroler Finansowy

Miejsce pracy :

Warszawa

Szczegóły  :   

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjno-sprzedażowej o uznanej renomie na rynku, poszukujemy doświadczonego, zmotywowanego i zdeterminowanego do rozwoju Kandydata, który chce wykorzystać swój potencjał i dołączyć do spółki na stanowisko Kontrolera Finansowego.Co będzie należało do Twoich obowiązków?

Jako część zespołu audytowego będziesz uczestniczyć w przygotowywaniu rocznego budżetu, forecastu, planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń, wykonywanie kalkulacji dotyczących oceny rentowności planowanych projektów i inwestycji, wykonywanie kalkulacji na potrzeby działu księgowości: wyliczenia rezerw i odpisów aktualizacyjnych, udział w spotkaniach działu finansów i księgowości, sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy: dla kierownictwa lub dla innych działów, wykonywanie kalkulacji w ramach modelu budżetowego oraz usprawnianie procesów, wsparcie finansowego zamknięcia okresu rozliczeniowego, wsparcie w rozwoju systemu oraz narzędzi controllingowych w poszczególnych obszarach, przeprowadzanie analiz finansowych niezbędnych w procesie podejmowania decyzji przez Kierownika Działu Finansów, udział w ad-hoc’owych projektach finansowych.Czego oczekuje od Ciebie Klient?

Jeśli masz wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, ekonomia, finanse), minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w controllingu finansowym, doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej (ew. handlowej/usługowej) oraz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego, jesteś kandydatem, którego szukamy! Nasz Klient oczekuje wysokiej umiejętności analitycznego myślenia oraz ustrukturyzowanego podejścia do rozwiązywania problemów. Ponadto, Twoim podstawowym narzędziem pracy będzie MS Office (w szczególności Excel). Mile widziana jest znajomość systemu SAP, znajomość pracy z systemami MRP oraz Business Inteligence (hurtownie danych). Na tym stanowisku istotna jest wiedza z zakresu analizy finansowej i rachunkowości zarządczej. Ważną kompetencją miękką na tym stanowisku jest łatwość silne ukierunkowanie na rozwój, zorientowanie na cele, proaktywność, myślenie „out of the box”, nastawienie „problem solving” i „can do”. Klient ceni sobie energię i dynamizm w działaniu, doskonałe umiejętności organizacyjne, dokładność, terminowość i zaangażowanie. Mile widziane dodatkowe kwalifikacje typu CIMA lub ACCA.Co otrzymasz w zamian?

Będziesz częścią spółki, która umożliwi Ci stopniowe poszerzenie kompetencji zawodowych i wiedzy merytorycznej. Będziesz miał szansę na dużą samodzielność pracy w zgranym zespole profesjonalistów oraz uczestniczenie w ciekawych i różnorodnych projektach. Będziesz miał możliwości podnoszenia kompetencji merytorycznych z zakresu finansów oraz wprowadzania nowych pomysłów i ulepszeń.Otrzymasz możliwość pracy w elastycznych godzinach, co umożliwi Ci zachowanie work&life balance. Ponadto, czeka na Ciebie atrakcyjne wynagrodzenie i dobrze skrojony pakiet benefitów. Nie zastanawiaj się i zaaplikuj już dziś!

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

10-10-2017

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2017 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 2 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt