praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» For saleOferta pracy nr :

122496

Stanowisko :

IT Supervisor

Miejsce pracy :

Kwidzyn

Szczegóły  :   Twoja następna firma


Naszym Klientem jest jeden z największych światowych producentów elektroniki na zlecenie. Działa w branżach: elektroniki użytkowej, telekomunikacji, motoryzacyjnej, medycznej, komputerowej oraz energii odnawialnej. Firma zlokalizowana jest w Kwidzynie. Lider w swojej branży.Twoje następne stanowisko


Jako IT Supervisor będziesz odpowiedzialny za zarządzanie i koordynację pracy zespołu (kilka osób), tworzenie harmonogramów pracy w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu świadczenia usług IT. Twoim zadaniem będzie również rekrutacja, rozwój oraz motywowanie zespołu, dążenie do ciągłego doskonalenia wydajności pracy i zadowolenia klienta. Będziesz raportował bezpośrednio do Szefa Działu IT. Ponadto, będziesz odpowiedzialny również za raportowanie kluczowych wskaźników poziomu wsparcia i uczestnictwo w przeglądach. Wymiana wiedzy i informacji z innymi placówkami firmy w celu zapewnienia przepływu najlepszych praktyk w całej organizacji będzie również jednym z Twoich codziennych obowiązków.Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?


Poszukujemy osoby z min. 5 letnim doświadczeniem w pracy w obszarze IT oraz min. 2 letnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołem Specjalistów wsparcia lub Administratorów IT. Wcześniejsze doświadczenie w pracy 1 i 2 linii wsparcia oraz wiedza z zakresu ITIL jest również wymagana. Ponadto, idealny kandydat powinien posiadać silne zdolności organizacyjne połączone ze zdolnością do nadawania priorytetów oraz orientację na osiąganie postawionych celów. Poszukujemy osoby komunikatywnej, z wysokimi kompetencjami interpersonalnymi oraz otwartej na zmiany.Co zyskujesz?


Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, możliwości rozwoju oraz realny wpływ na wyznaczanie nowych standardów w branży. Przewidziany jest także szeroki pakiet benefitów: dostęp do nowoczesnych technologii, możliwość nieustannego rozwoju, dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz studiów podyplomowych, Karta Multisport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego. Ponadto pakiet relokacyjny, pakiet medyczny oraz bardzo otwarta atmosfera pracy.Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

10-10-2017

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2017 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 1 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt