praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» Domena na sprzedażOferta pracy nr :

122498

Stanowisko :

Senior Analyst/ Econometrician (media)

Miejsce pracy :

Warszawa

Szczegóły  :   

Twoja następna firma

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży mediowej o ugruntowanej pozycji na rynku, jeden z liderów w branży.Twoje następne stanowisko

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko Senior Analyst/ Econometrician, odpowiedzialnego za rozwój narzędzi analitycznych, generowanie raportów, oraz codzienną pracę z dużymi zbiorami danych. Do zadań Senior Analyst/ Econometrician będzie należeć samodzielne prowadzenie projektów dla klientów agencji z użyciem modelowania ekonometrycznego, tworzenie i testowanie modeli ekonometrycznych (Marketing Mix Modelling) oraz interpretacja i wizualizacja danych.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Poszukujemy kandydatów z minimum dwuletnim doświadczeniem na analogicznych stanowisku w branży mediowej, posiadających wykształcenie ścisłe ( matematyka, ekonometria, statystyka, metody ilościowe), z bardzo dobrą znajomością MS Excel i Powerpoint. Cennymi atutami będzie doświadczenie w wizualizacji i przygotowywaniu dashbordów oraz znajomość narzędzi R i SQL . Osoba ta charakteryzować się powinna komunikatywnością i otwartością na bezpośrednią współpracę z klientem. Nie bez znaczenia będzie również umiejętność przygotowywania rekomendacji dla biznesu i dobra znajomość języka angielskiego.

Co zyskujesz?

Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwości dalszego rozwoju w strukturach międzynarodowej organizacji.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

10-10-2017

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2017 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 2 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt