praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» Buy domainOferta pracy nr :

122501

Stanowisko :

Junior Graphic/Junior Graphic Designer

Miejsce pracy :

Poznań

Szczegóły  :   

Dla naszego Klienta - znanej na rynku agencji reklamowej, realizującej kampanie reklamowe dla znanych światowych marek, poszukujemy kreatywnego kandydata na stanowisko Junior Graphic/Junior Graphic DesignerMiejsce pracy: Poznań (centrum)

Nasz Klient ma miejsce w swoim kreatywnym zespole dla osoby z min. rocznym doświadczeniem zawodowym, jednak nie jest to sztywny warunek. Jeśli Twoje portfolio jest bogate, to możesz dołączyć do zespołu zaraz po studiach :-) Twoje portfolio powinno być różnorodne, aby przyszły szef zwrócił na nie szczególną uwagę, a szczególnie interesuje go projektowanie reklamy na różnych nośnikach: grafiki produktów z konkretnym przekazem informacji; projekty z zakresu branding, logotypów, opakowań na produkty; edytoriale: książki, gazetki reklamowe (nie tyle co ich skład, ale projekty layoutów); elementy ilustracji i praca ze zdjęciami (podstawy retuszu).Portfolio ma dla nas największe znaczenie, dlatego jeśli masz się czym pochwalić - aplikuj śmiało :-)Gwarantujemy, że w nowym miejscu pracy będzie na pewno intensywnie, ambitnie i fajnie. Będziesz pracował/a przy ciekawych projektach, w kreatywnej atmosferze, wśród młodych osób (nie tylko młodzi wiekiem, ale i duchem).Jeśli chcesz rozwijać się w jednej z największych agencji reklamowych, prześlij swoje CV i portfolio klikając "Aplikuj teraz"
     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

10-10-2017

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2017 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 1 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt