praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» Na sprzedażOferta pracy nr :

122502

Stanowisko :

Inżynier Jakości

Miejsce pracy :

Okolice Kłodzka

Szczegóły  :   

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży motoryzacyjnej zlokalizowana w południowej części województwa dolnośląskiego.Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Inżyniera ds. Jakości Klienta.Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie standardów zapewnienia jakości dla aktualnych oraz nowych projektów (nadzór nad dokumentacją jakościową, planami i instrukcjami kontroli, kartami SPC). Ponadto do zadań powierzonych tej osobie będzie należała analiza wskaźników jakościowych, przeprowadzanie audytów jakościowych oraz bieżący kontakt z klientem i współudział przy określaniu przyczyn powstawania niezgodności w tym nadzór nad procesem reklamacyjnym (8D).Od kandydatów oczekujemy doświadczenia na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej ISO/TS 16949 lub w firmie produkcyjnej z wdrożonym systemem ISO 9001, znajomości pakietu MS Office, komunikatywnej znajomości języka angielskiego oraz znajomości języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym pracę z dokumentacją.W zamian za zaangażowanie i profesjonalizm klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, pełną wyzwań i możliwości pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej oraz udział w nowych projektach.Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach.Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

10-10-2017

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2017 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 2 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt