praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» Buy domain
OFERTA NIEAKTUALNA


Oferta pracy nr :

123478

Stanowisko :

Recepcjonista / ka

Miejsce pracy :

Warszawa

Szczegóły  :   Recepcjonista/RecepcjonistkaPraca tymczasowa, Praca na zastępstwo (na okres 1-6 miesięcy z możliwością przedłużenia)

Dla naszych Klientów, międzynarodowych firm, poszukujemy osób na stanowiska:Recepcjonisty/RecepcjonistkiOsoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za prowadzenie recepcji, a w tym przede wszystkim za wszelkie obowiązki związane z prowadzeniem biura takie jak: odbieranie i przekierowywanie telefonów, umawianie spotkań, obsługę korespondencji, zamawianie artykułów zaopatrzeniowych oraz wsparcie administracyjne personelu.
Ponadto do obowiązków recepcjonisty/recepcjonistki będzie dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz współpraca ze wszystkimi działami firmy.
Od kandydatów oczekujemy pierwszych doświadczeń na podobnym stanowisku oraz dobrej znajomości języka angielskiego. Ponadto idealny kandydat powinien być osobą komunikatywną, samodzielną, odpowiedzialną oraz bardzo dobrze zorganizowaną.Firma oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolną formę zatrudnienia, w tym m.in. umowy o pracę za pośrednictwem HAYS, możliwość pracy w międzynarodowym środowisku w firmach o uznanej reputacji, atrakcyjne wynagrodzenie oraz szerokie możliwości rozwoju.Ponadto nasi Klienci oferują pakiety benefitów pozapłacowych.


Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

10-01-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 1 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt