praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» Na sprzedaż
OFERTA NIEAKTUALNA


Oferta pracy nr :

123494

Stanowisko :

Księgowy/a z Czeskim lub Słowackim

Miejsce pracy :

Modlnica

Szczegóły  :   Dla naszego klienta, jednej z najpopularniejszych brytyjskich marek dla miłośników outdooru, poszukujemy osoby na stanowisko: Księgowy/a z Językiem Czeskim lub Słowackim.Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wprowadzanie dokumentów do systemów finansowych, współpracę z centralnym działem księgowości w Wielkiej Brytanii, współpracę z biurami rachunkowymi w Czechach i Słowacji. Dodatkowo zakres obowiązków obejmuje kontrola należności i zobowiązań, eksportowanie sald do systemu i bezpośrednia współpraca z Głównym Księgowym.Od kandydatów wymagana jest praktyczna znajomość rachunkowości, wyższe wykształcenie kierunkowe, praktyczna znajomość programu Excel. Dodatkowo idealny kandydat powinien posługiwać się biegle językiem angielskim jak i czeskim, bądź słowackim. Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu Optima ERP.Nasz klient oferuje stabilną w pracę w znanej sieci, prywatną opiekę medyczną, możliwości rozwoju.Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

10-01-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 1 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt