praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» For sale
OFERTA NIEAKTUALNA


Oferta pracy nr :

123498

Stanowisko :

Country Manager Sales

Miejsce pracy :

Czechy

Szczegóły  :   

Dla naszego Klienta w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Country Sales Manager Czechy.Osoba na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za zarządzanie spółką zlokalizowaną na terenie Czech. Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należała odpowiedzialność za całość działań i poprawne funkcjonowanie spółki, odpowiedzialność za działalność handlową oraz wszystkie aspekty związane z funkcjonowaniem spółki na rynku, zarządzanie zespołem pracowników, analiza rynku i przedstawianie strategii rozwoju oraz nadzór nad jej wdrażaniem

 

Nasz Klient wymaga ponad 5 letniego doświadczenia na stanowisku managerskim najlepiej na analogicznym stanowisku w firmie z branży technicznej, wykształcenia wyższego technicznego, biegłej znajomości języka czeskiego(native) i bardzo dobrej znajomości języka angielskiego. Kandydat powinien być dyspozycyjny i otwarty na konieczność odbywania podróży służbowych.

Nasz Klient oferuje wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, duże możliwości rozwoju oraz zdobywania nowych doświadczeń zawodowych. Zainteresowane osoby proszone są przesłanie CV w języku polskim wraz z rozpisanym zakresem obowiązków.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

10-01-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 2 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt