praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» DomainOferta pracy nr :

123646

Stanowisko :

Konsultant ds. logistyki

Miejsce pracy :

Warszawa

Szczegóły  :   

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy doradczej w zakresie rozwiązań techniczno- projektowych dla firm produkcyjnych i logistycznych, do biura zlokalizowanego w Warszawie, w związku z rozwojem organizacji poszukujemy Konsultanta ds. Logistyki (K/M).Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie systemów magazynowych i transportowych w oparciu o analizę danych dotyczących procesów logistycznych po stronie Klienta. Do zadań Konsultanta ds. logistyki będzie należeć opracowywanie koncepcji projektowych w oparciu o przeprowadzone kalkulacje przepływów oraz wydajności, dobór optymalnych rozwiązań technologiczno – organizacyjnych w systemach logistycznych oraz przygotowywanie prezentacji dla Klientów. Praca ma charakter biurowy, jednak z realizacją projektów związane są sporadyczne wyjazdy służbowe (Polsce i kraje europejskie).Poszukujemy osoby z min. 3-letnim doświadczeniem w zakresie projektowania systemów logistycznych oraz układów transportu; doświadczenie w zakresie projektowania technicznego w systemach logistycznych (regały, przenośniki) jest również mile widziane. Idealny/a Kandydat/ka to osoba wykazująca się rozwiniętymi umiejętnościami analitycznymi w zakresie projektowania systemów magazynowych i transportowych, znajomością technologii magazynowej i transportowej (regały, wózki, przenośniki, automatyka) a także posługująca się pakietem MS Office w zaawansowanym stopniu (znajomość Microsoft Excel: makra, formuły, Visual Basic; Microsoft Word; Microsoft PowerPoint) oraz AutoCAD (mile widziana co najmniej podstawowa znajomość). Mile widziane będą również umiejętności z dziedzin pokrewnych logistyce i obecnych w projektowaniu obiektów przemysłowych (bezpieczeństwo przemysłowe, architektura i budownictwo, ergonomia, zarządzanie projektami, badania techniczne, automatyka, itp.). Szczególnie przydatna może być wiedza z zakresu magazynowych systemów zarządzania (WMS) oraz automatyki przemysłowej w branży magazynowej. Idealny kandydat to spokojny, analityczny umysł z umiejętnościami interpersonalnymi z naciskiem na komunikację oraz pracę w zespole. Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane logistyka i pokrewne) , znajomość języka angielskiego w bardzo dobrym stopniu oraz prawo jazdy kat. B są warunkami koniecznymi.Nasz Klient oferuje możliwość pracy w międzynarodowej organizacji oraz realizację ciekawych projektów a także elastyczne warunki zatrudnienia (umowa o pracę bądź kontrakt) oraz dobrą atmosferę pracy w kameralnym zespole.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

25-01-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 3 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt