praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» Domena na sprzedażOferta pracy nr :

123650

Stanowisko :

Sales Advisor

Miejsce pracy :

Warszawa

Szczegóły  :   

Znana hiszpańska marka odzieżowa - Sfera – do nowo otwartego sklepu w Galerii Mokotów, poszukuje osób na stanowisko:Sprzedawcy (Sales Advisor)
Zatrudnione osoby będą odpowiedzialne m.in. za koordynację i dbałość o właściwą ekspozycję produktu w sklepie, jak również obsługę klienta i transakcje kasowe.Oczekiwania naszego Klienta wobec kandydatów to przede wszystkim zainteresowanie modą i stylizacją, chęć rozwoju w branży retail, a także komunikatywność, odpowiedzialność i zaangażowanie. Kandydaci powinni posiadać min. średnie wykształcenie.Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie: 17,5 - 20 zł/h brutto (w zależności od doświadczenia kandydatów) + premie od sprzedaży (+/- 300-400 PLN brutto/m-c)oraz dodatkowe benefity pozapłacowe: opiekę medyczną, kartę multisport oraz zniżki na produkty marki.Firma oferuje duże możliwości rozwoju w strukturach zespołu w szybkim czasie (nowa marka na rynku) i elastyczne podejście do ustalania grafiku.Lokalizacja: Galeria Mokotów.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

25-01-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 2 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt