praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» For saleOferta pracy nr :

123652

Stanowisko :

Market Analyst PL

Miejsce pracy :

Katowice

Szczegóły  :   

Dla naszego klienta, przedsiębiorstwa branży technologicznej z biurem zlokalizowanym w Katowicach, poszukujemy kandydatów na stanowisko: 

Specjalista ds. analizy rynkowejKogo szukamy?

Poszukujemy osób o wysokich zdolnościach analitycznych, których pasją są liczby! Jeśli posługujesz się płynnie językiem niemieckim oraz komunikatywnie językiem angielskim, dodatkowo masz doświadczenie w pracy z programem Excel - będziesz idealnym kandydatem na to stanowisko. Wymagane jest wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku lub równoważna znajomość metod badania rynku.Czym będziesz się zajmować?

Identyfikowaniem potrzeb rynku. Śledzeniem aktywności i trendów na rynku. Zbieraniem danych rynkowych, analizą a także kompilowaniem ich w przejrzyste raporty, które będą podstawą w podejmowaniu biznesowych decyzji. Jednym z Twoich zadań będzie współpraca z innymi działami (m.in. dział marketingu) oraz prognozowanie trendów rynkowych.Co oferujemy?

Przejrzystą ścieżkę kariery z możliwością awansu. Przyjazną atmosferę w międzynarodowym środowisku. Możliwość specjalizacji poprzez szkolenia. Pracę w gronie ekspertów w biznesowym środowisku. Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa) oraz atrakcyjne wynagrodzenie.Jeśli jesteś zainteresowany - aplikuj!

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

25-01-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 1 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt