praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» Buy domainOferta pracy nr :

123656

Stanowisko :

Asystent ds. operacji finansowych z j. angielskim

Miejsce pracy :

Poznań

Szczegóły  :   

 Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy posiadającej Centrum Usług Wspólnych, poszukujemy osób na stanowisko: Asystent w dziale księgowości z językiem angielskim.Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za wsparcie zespołu AP/AR/T&E w weryfikacji dokumentów księgowych, zarządzaniu bazą danych oraz w prostym księgowaniu. Oprócz tego będziesz w kontakcie ze współpracownikami z biur w Wielkiej Brytanii.Do udziału w procesie rekrutacyjnym zapraszamy osoby chętne do podjęcia pracy od zaraz, z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego (co najmniej C1), zmotywowane do zdobycia doświadczenia w księgowości (pierwsze praktyki i staże w tej dziedzinie będą dodatkowym atutem). Od Kandydatów oczekujemy bardzo dobrej organizacji pracy, sumienności oraz dokładności.Nasz Klient oferuje stabilne warunki zatrudnienia w pełnym wymiarze godzinowym.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

25-01-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 3 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt