praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» Domena na sprzedażOferta pracy nr :

123660

Stanowisko :

Asystent/ka ds. Danych w Dziale Dystrybucji

Miejsce pracy :

Warszawa

Szczegóły  :   

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, należącej do dużej grupy farmaceutycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:Asystent/ka ds. Danych w Dziale DystrybucjiOsoba na tym stanowisku byłaby odpowiedzialna przede wszystkim za wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu, dbanie o poprawność procesu aktualizacji danych i ich weryfikacja w celu eliminacji błędów systemowych.Od kandydatów oczekujemy zaawansowanej znajomości Excela (warunek konieczny!) – w tym m.in..: funkcje logiczne, statystyczne i matematyczne (suma.jeżeli, licz.jeżeli, suma.warunków, licz.warunki, jeżeli, lub, oraz), funkcje wyszukiwania i odwołań (wyszukaj.pionowo, wyszukaj.poziomo, indeks i podaj.pozycję), zarządzanie arkuszami, formatowanie warunkowe, tabele przestawne.

   

Poszukujemy studentów/absolwentów, chcących zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe w firmie międzynarodowej o silnej marce na rynku, którzy odznaczają się dokładnością, rzetelnością i cierpliwością.

  

Klient oferuje zatrudnienie na umowę o pracę oraz chęć nawiązania długofalowej współpracy.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

25-01-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 2 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt