praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» Domena na sprzedażOferta pracy nr :

123666

Stanowisko :

Project Specification Manager

Miejsce pracy :

Warszawa

Szczegóły  :   

Dla naszego Klienta - amerykańskiego producenta materiałów konstrukcyjnych dla obiektów komercyjnych, firmy znanej na całym świecie, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Project Specification Manager.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za promowanie produktów firmy wśród biur architektonicznych, inicjowanie i udział w spotkaniach z architektami, doradztwo techniczne i produktowe, dążenie do specyfikacji produktoiw w projektach, udział w wydarzeniach branżowych, konferencjach i targach, ścisłą współpracę z Działem Sprzedaży, Marketingu oraz innymi działami firmy.

Szanę sprawdzenia się na tym stanowisku ma osoba bardzo komunikatywna i dynamiczna, lubiąca kontakt z ludźmi i potrafiąca umiejętnie budować relacje. Oczekiwane jest wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki to Architektura lub Budownictwo) oraz 1 - 5 lat doświadczenia w sprzedaży / obsłudze klienta / project managemencie lub po stronie biura projektowego, dobra znajomość j. angielskiego. Szukamy osób aktywnych, lubiących wyzwania orz zorientowanych na cel.

Nasz Klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny, wszystkie narzędzia niezbędne do pracy, możliwość rozwoju w międzynarodowym, bardzo znanym koncernie, szkolenia.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

25-01-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 2 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt