praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» For saleOferta pracy nr :

123672

Stanowisko :

Kierownik Projektu BTS

Miejsce pracy :

Wrocław

Szczegóły  :   

Twoja następna firma


Naszym Klientem jest deweloper powierzchni komercyjnych, który w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko Kierownika Projektu.Twoje następne stanowisko


Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za formalne przygotowanie inwestycji, prowadzenie przetargów na generalnego wykonawcę oraz podwykonawców, zarządzanie budżetem oraz harmonogramem inwestycji oraz za nadzór nad jakością prowadzonych prac. Kierownik Projektu będzie zarządzał zarówno nowymi budowami jak i przebudowami istniejących obiektów.Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?


Od idealnego Kandydata oczekujemy doświadczenia przy realizacji obiektów wielkopowierzchniowych (magazyny, zakłady produkcyjne, sklepy wielkopowierzchniowe) oraz wykształcenia wyższego technicznego. Kandydat, który pomyślnie przejdzie proces rekrutacji posiadać będzie wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz umiejętność dobrej organizacji pracy własnej. W związku z międzynarodowym charakterem organizacji wymagana jest min. dobra znajomość języka angielskiego.Co zyskujesz?


Klient oferuje pracę przy ciekawych inwestycjach oraz pracę w zgranym i doświadczonym zespole. Praca w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt managerski (B2B).Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

24-01-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 1 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt