praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» For saleOferta pracy nr :

123821

Stanowisko :

Test Engineer

Miejsce pracy :

Warszawa

Szczegóły  :   

Dla naszego Klienta, firmy z branży energetycznej, do powiększającego się zespołu IT poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

 

Test EngineerOsoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu Scrum’owego i będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie testów manualnych aplikacji webowych, automatyzację testów (około 20% czasu pracy), analizę wymagań biznesowych i dokumentacji technicznej oraz proponowanie nowych narzędzi oraz usprawnień w procesie testowania.Poszukujemy osoby z wykształceniem wyższym technicznym (min stopień Inżyniera), min rocznym doświadczeniem na podobnym stanowisku, znajomością całego cyklu wytwarzania oprogramowania oraz dobrą znajomością języka angielskiego. Mile widziany certyfikat ISTQB.Dołączając do zespołu Test Engineer będzie pracował/ła z rozwiązaniami: Selenium, HP UFT, SOAP UI, Cucumber oraz w oparciu o SAFe.

 

Nasz Klient oferuje współpracę w oparciu o umowę o pracę, elastyczne godziny pracy, prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, kupony lunch’owe oraz inne benefity. Miejscem pracy jest ścisłe centrum Warszawy.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

08-02-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 2 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt