praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» DomainOferta pracy nr :

123954

Stanowisko :

HR Analyst

Miejsce pracy :

Łódź

Szczegóły  :   

Twoja następna firma
Naszym Klientem jest międzynarodowa firma działająca w branży medycznej.Twoje następne stanowisko
Do zadań Kandydata/ki należeć będzie planowanie w zakresie zatrudnienia i kosztów personalnych, przygotowywanie zestawień, raportów oraz analiz HR, rekomendowanie rozwiązań w zakresie ryzyk personalnych, a także ich monitorowanie, analizowanie trendów oraz monitorowanie spójności danych wprowadzonych do systemów personalnego i płacowego. Co więcej Kandydat/ka odpowiadać będzie za badanie efektywności narzędzi HR. Osoba na tym stanowisku odpowiadać będzie za przygotowywanie sprawozdań na potrzeby spółki i partnerów biznesowych.Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Od idealnego Kandydata/ki oczekujemy wykształcenia kierunkowego (finanse, rachunkowość, ekonomia), co najmniej 2-letniego doświadczenia w controlingu personalnym, w zakresie analiz HR lub w obszarze kadr i płac, biegłej znajomość MS Excel, dobrej znajomości przepisów prawa pracy, a także wysokich zdolności analitycznych. Od Kandydatów oczekujemy również komunikatywnej znajomości języka angielskiego.Co zyskujesz?
Klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, opiekę medyczną, szkolenia i możliwości rozwoju.Co powinieneś zrobić?Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.  

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

23-02-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 2 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt