praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» Domain for saleOferta pracy nr :

123956

Stanowisko :

Chief Accountant

Miejsce pracy :

Warszawa

Szczegóły  :   

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmy dystrybucyjnej, poszukujemy zmotywowanych do rozwoju, doświadczonych Kandydatów na stanowisko Chief Accountant.Opis stanowiskaDo zadań osoby na powyższym stanowisku należeć będzie: wsparcie Dyrektora Finansowego w zakresie zagadnień finansowo-księgowych, współtworzenie i monitorowanie procedur wewnętrznych. Prowadzenie ksiąg rachunkowych firmy. Przygotowywanie sprawozdań finansowych w oparciu o bieżące przepisy oraz zapewnienie prawidłowego i terminowego sporządzania miesięcznych deklaracji VAT oraz CIT. Przygotowywanie kwartalnej sprawozdawczości NBP i GUS. Bieżąca współpraca z instytucjami zewnętrznymi (min. banki, instytucje kontrolujące), współpraca z audytorami. Miesięczna kontrola sald kont księgowych, prowadzenie ewidencji kont bilansowych dotyczących gospodarki magazynowej. Dbanie o optymalne rozwiązania podatkowe dla firmy. Kontrola dokumentów źródłowych pod kątem ich zgodności z wymogami formalnymi. Przygotowywanie skonsolidowanych sprawozdań finansowych. Rozwijanie metod i narzędzi pracy działu księgowego w celu zwiększenia efektywności działania firmy.WymaganiaOd kandydatów oczekujemy: wykształcenia wyższego kierunkowego (finanse, rachunkowość, ekonomia), min 4-letniego doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku (mile widziane w dystrybucji). Dodatkowo, mile wdziane są również profesjonalne kwalifikacje i uprawnienia typu Biegły Rewident, CIMA/ACCA. Ważna jest znajomość Polskiej Ustawy o Rachunkowości oraz MSR/MSSF oraz praktyczna znajomość aktualnych przepisów podatkowych i zasad rachunkowości. Od kandydatów oczekujemy również bardzo dobrej znajomości języka angielskiego oraz znajomości zintegrowanego systemu informatycznego klasy ERP. Cenione u Kandydata będą także: skrupulatność, bardzo dobra organizacja pracy, postawa pro-aktywna, otwartość w komunikacji i asertywność.Nasz Klient oferuje  możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej, samodzielność w działaniu, przyjazne warunki pracy, atrakcyjne konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.Jeśli jesteś otwarty/a na zmianę i chcesz dowiedzieć się więcej o tej ofercie i jej możliwościach - nie czekaj, prześlij swoje CV jeszcze dziś! (wersja polska i angielska).Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

23-02-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 1 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt