praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» For saleOferta pracy nr :

123960

Stanowisko :

Inżynier Jakości

Miejsce pracy :

Polska Centralna

Szczegóły  :   

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive poszukujemy aktualnie Inżyniera Jakości.Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało nadzorowanie jakości wyrobów i materiałów, definiowanie wymagań jakościowych dla wyrobu i procesu oraz nadzorowanie nad wdrożeniem wymagań klienta i monitorowanie ich spełnienia. Od osoby obejmującej to stanowisko oczekuje się również współtworzenia standardów jakościowych, w tym wspierania rozwoju systemu i dokumentacji jakościowej w organizacji  oraz opracowywania Planów Kontroli, Instrukcji Kontroli oraz przeprowadzania procesu PPAP. Osoba obejmująca to stanowisko będzie również odpowiedzialna za wspieranie analiz FMEA oraz za bieżący i proaktywny kontakt z klientem w przypadku problemów lub reklamacji.Od kandydata oczekuje się wykształcenia wyższego technicznego oraz doświadczenia w branży motoryzacyjnej. Znajomość wymagań systemu ISO/TS 16949 i umiejętność przeprowadzania jego audytów  oraz praktyczna znajomość 8D, APQP, FMEA, PPAP, VDA, SPC i MSA są niezbędne. Język angielski na zaawansowanym poziomie jest konieczny na tym stanowisku, natomiast znajomość języka niemieckiego jest mile widziana. Kandydat powinien się również wykazywać praktyczną znajomością rysunku technicznego, umiejętnością przeprowadzania oceny systemów pomiarowych oraz tworzenia kart kontrolnych procesów produkcyjnych. Firma oferuje na początek umowę o pracę na rok.  Do tego prywatną opiekę medyczną, dobrowolne ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport, 25% rabat na posiłki w obrębie zakładu oraz darmowy parking przy zakładzie.Jeśli ta oferta jest dla Ciebie złóż swoją aplikację poprzez przycisk Aplikuj.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

23-02-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 1 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt