praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» Buy domainOferta pracy nr :

123965

Stanowisko :

Inżynier Procesu

Miejsce pracy :

Polska Centralna

Szczegóły  :   

Dla naszego klienta z branży automotive poszukujemy aktualnie Inżyniera Procesu. Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało zapewnienie ciągłości produkcji pod kątem technologicznym, nadzór nad procesami produkcyjnymi oraz inicjowanie i wdrażanie usprawnień w istniejących procesach produkcyjnych. Od osoby obejmującej to stanowisko oczekuje się również tworzenia i nadzoru nad dokumentacją systemową i stanowiskową (PFMEA), optymalizacji czasu przezbrojeń, a także zapewnienia technicznego wsparcia dla pracowników działów i współudziału w przygotowaniu specyfikacji, maszyn, urządzeń i narzędzi. Osoba obejmująca to stanowisko będzie miała również za zadanie wsparcie przy tworzeniu raportu G8D i  nadzór nad utrzymaniem optymalnego poziomu Capacity dla podległych obszarów. Od kandydata oczekuje się wykształcenia wyższego technicznego oraz doświadczenia w branży motoryzacyjnej bądź pokrewnej. Doświadczenie w przeprowadzaniu zmian procesowych w obszarze produkcji masowej oraz praktyczna znajomość SPC, FMEA, Six Sigma, ISO TS, AutoCAD są tutaj niezbędne, podobnie jak dobra znajomość języka angielskiego.Firma oferuje umowę o pracę na rok, a następnie na czas nieokreślony. Do tego prywatną opiekę medyczną, dobrowolne ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport, 25% rabat na posiłki w obrębie zakładu oraz darmowy parking przy zakładzie.Jeśli ta oferta jest dla Ciebie złóż swoją aplikację poprzez przycisk Aplikuj.
     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

23-02-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 2 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt