praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» Domain for saleOferta pracy nr :

123976

Stanowisko :

Specjalista ds Dokumentacji Technicznej

Miejsce pracy :

Rzeszów

Szczegóły  :   

Aktualnie dla naszego Klienta międzynarodowej firmy zlokalizowanej w okolicach Rzeszowa poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalisty ds. Dokumentacji Technicznej.Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć zarządzanie dokumentacją techniczną (wytyczne klienta, instrukcje) oraz wprowadzanie danych i dokumentacji do systemu ERP (SAP). Ponadto, osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapisywanie i raportowanie informacji niezbędnych do prawidłowego zarządzania zmianami dokumentacji.Idealny Kandydat powinien posiadać wykształcenie wyższe techniczne, znajomość SAP oraz minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku. Ze względu na międzynarodowy charakter organizacji wymagana jest znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym.Klient oferuje stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji z branży lotniczej oraz bogaty pakiet benefitów.Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. 

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

22-02-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 2 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt