praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» Domain for saleOferta pracy nr :

124137

Stanowisko :

Analityk Biznesowy

Miejsce pracy :

Gdańsk

Szczegóły  :   

Jedno z dynamicznie rozwijających się Centr Usług Wspólnych w Gdańsku, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku Analityk Biznesu.Do Twoich obowiązków na tym samodzielnym stanowisku, będzie należeć przygotowanie cyklicznych raportów, modeli analitycznych, prezentacji i analiz oraz przedstawianie wniosków i prognoz na przyszłość. Będziesz odpowiadać za analizę biznesowa – zbierając i analizując wymagania biznesu a także opracowując rekomendację ich wykonalności Będziesz mógł tworzyć nowe narzędzia usprawniających pracę wewnętrznych działów firmy. W swojej codziennej aktywności możesz spodziewać się kontaktu z przedstawicielami biznesu w celu prawidłowej identyfikacji potrzeb biznesowych.Poszukujemy osób z około 3 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku. Pożądane umiejętności to zaawansowana znajomość programu Excel, Cognos oraz SQL oraz zaawansowana znajomość języka angielskiego.Nasz Klient zapewnia długofalową, stabilną współpracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet dodatkowych korzyści. Dodatkowo dołączając do organizacji będziesz mieć możliwość wdrażania innowacyjnych rozwiązań oraz pracy w pozytywnej atmosferze oraz w ramach elastycznych godzin pracy.Aplikuj by dowiedzieć się więcej!

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

09-03-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 1 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt