praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» For saleOferta pracy nr :

124138

Stanowisko :

Doradca Serwisowy - Obsługa Klienta

Miejsce pracy :

Nadarzyn

Szczegóły  :   Twoja następna firma
Autoryzowany dealer znanej marki samochodów aktualnie poszukuje ludzi z pasją do motoryzacji do współpracy na stanowisku Doradcy Serwisowego.Twoje następne stanowisko
Doradca będzie odpowiedzialny za profesjonalną obsługę Klienta zgodnie z przyjętą przez markę procedurą serwisowania, bieżące wsparcie telefoniczne Klienta przy zgłaszanych problemach technicznych, nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji z Klientami oraz prezentowanie produktów i usług firmy. Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Idealny Kandydat na to stanowisko powinien posiadać wykształcenie min. średnie techniczne, prawo jazdy kat. B oraz umiejętność obsługi komputera. Ponadto Kandydat powinien dobrze organizować swój czas pracy, być samodzielny i dynamiczny, dobrze czuć się w pracy zespołowej, posiadać zdolności interpersonalne i nastawienie na potrzeby klienta. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Co zyskujesz?
Firma oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie należącej do globalnej marki. Ponadto motywujący system premiowy, możliwość rozwoju poprzez szkolenia i podnoszenie kwalifikacji oraz przyjazną atmosferę pracy.Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

09-03-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 1 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt