praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» Kup domenęOferta pracy nr :

124139

Stanowisko :

Mechanik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy :

Gliwice

Szczegóły  :   

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży Automotive zlokalizowanej w Gliwicach poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Mechanik Utrzymania Ruchu.Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało między innymi usuwanie bieżących awarii, konserwacja i modernizacja maszyn oraz instalacji. Ponadto mechanik UR będzie odpowiedzialny za tworzenie raportów oraz przygotowywanie specyfikacji technicznej.Idealny Kandydat posiada wykształcenie wyższe kierunkowe lub średnie techniczne oraz znajomość rysunku technicznego. Ze względu na międzynarodowy charakter organizacji wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym zrozumienie dokumentacji technicznej. Ponadto Kandydat powinien wykazywać się otwartością na pracę w systemie 4 brygadowym.Klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwości rozwoju zawodowego oraz atrakcyjne świadczenia socjalne oraz benefity. W przypadku zainteresowania prosimy o kliknięcie opcji „aplikuj” i przesłanie aktualnego CV Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

09-03-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 2 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt