praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» DomainOferta pracy nr :

124141

Stanowisko :

IT Supporter

Miejsce pracy :

Poznań

Szczegóły  :   

Dla Naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży retail mającej oddział w okolicach Poznania– poszukujemy Kandydata na stanowisko IT Supporter.Główne obowiązki na stanowisku to zadania charakterystyczne dla 1 linii wsparcia, czyli m.in. wsparcie techniczne użytkowników końcowych, zdalne rozwiązywanie problemów technicznych, obsługa zgłoszeń ticketowych, diagnoza problemów technicznych oraz mailowy i telefoniczny kontakt z użytkownikami w Środkowej Europie.Poszukujemy osoby komunikatywnej, która angażuje się w powierzone zadania i dla której IT to pasja. Minimum wymagań formalnych to wcześniejsze doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub wystarczające umiejętności techniczne osób, które chcą rozpocząć swoją karierę w branży IT. Istotna jest również znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie (umowa o pracę), szereg atrakcyjnych benefitów - pakiet sportowy, medyczny, ubezpieczenie - oraz możliwość rozwoju w dziale IT międzynarodowej firmy.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

09-03-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 2 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt