praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» Na sprzedażOferta pracy nr :

124148

Stanowisko :

HR Business Partner

Miejsce pracy :

Warszawa

Szczegóły  :   Twoja następna firma
Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży chemicznej z siedzibą w Warszawie, aktualnie poszukująca osoby na stanowisko HR Business Partnera.Twoje następne stanowisko
Poszukujemy osoby na stanowisko HR Business Partnera, która będzie zajmowała się organizacją i planowaniem procesów rekrutacyjnych (end-to-end), budowaniem planów rozwojowych pracowników, procesem ocen okresowych i wsparciem w tym zakresie kadry managerskiej. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna również za bieżące doradztwo managerom liniowym w zakresie kwestii personalnych oraz rozwojowych, prowadzenie administracji personalnej, weryfikacje listy płac i współpracę z zewnętrznym dostawcą odpowiedzialnym za obsługę procesów płacowych oraz uczestnictwo w ogólnofirmowych projektach HR. Osoba ta będzie raportowała bezpośrednio do Regionalnego HR Managera.Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osób z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku lub pozycji HR Generalisty, biegłych w obszarze kadr i płac (weryfikacja listy płac), prawa pracy, rekrutacji i rozwoju pracowniczego. Od kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego, swobody w komunikowaniu się w języku angielskim na poziomie biznesowym. Poszukujemy osoby komunikatywnej z rozwiniętymi umiejętnościami analitycznymi.Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje zatrudnienie w firmie rozpoznawalnej na rynku, w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo (okres 12-15 miesięcy), współpracę z doświadczonym zespołem, możliwość rozwoju zawodowego oraz zestaw benefitów pozapłacowych (opieka medyczna i karta sportowa).Co powinieneś zrobić? Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

09-03-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 1 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt