praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» Domain for saleOferta pracy nr :

124425

Stanowisko :

Commodity Trader

Miejsce pracy :

Warszawa

Szczegóły  :   

Twoja następna firma 

Obecnie dla naszego Klienta, firmy handlowej z branży spożywczej, poszukujemy osoby na stanowisko Commodity Trader.Twoje następne stanowisko

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych oraz podtrzymanie dotychczasowych kontaktów handlowych firmy na rynkach zagranicznych, zdobywanie zamówień towarowych i zabezpieczenie rynków zbytu, nadzór nad realizacją zawartych kontraktów handlowych, a także współpracę z działem logistyki i działem finansowo-księgowym firmy.Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Jeżeli posiadasz doświadczenie handlowe w branży spożywczej, dobrze znasz język niemiecki i język angielski lub język francuski i język angielski, posiadasz prawo jazdy kategorii B, ta oferta jest dla Ciebie. Poszukujemy osób kreatywnych, zdyscyplinowanych z silną motywacją do pracy oraz łatwością nawiązywania kontaktów. Co zyskujesz? 

W zamian oferujemy pracę w młodym zmotywowanym zespole z możliwością intensywnego rozwoju, interesujące szkolenie zawodowe(również międzynarodowe, system wynagradzania uwzględniający osiągane rezultaty handlowe, wyjazdy służbowe, udział w krajowych i zagranicznych targach towarowych oraz kartę sportowąCo powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV. Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

10-04-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 1 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt