Lifestyle

Vileda Professional – akcesoria sprzątające dla zawodowców

Vileda Professional to sprawdzone, skuteczne narzędzia do utrzymania czystości. Seria przeznaczona jest do profesjonalnego użytku w różnych branżach. Firma dostarcza innowacyjne systemy czyszczące dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Nieustanne prace badawczo-rozwojowe oraz dbałość o wysoką jakość pozwalają uzyskać produkty nie tylko dobre gatunkowo, ale także niezwykle funkcjonalne i skuteczne.

Vileda Professional – akcesoria do użytku profesjonalnego

Produkty, akcesoria czy systemy do sprzątania przeznaczone dla firm pomagają zwiększyć wydajność, efektywność oraz ograniczyć koszty całkowite podejmowanych czynności. Vileda Professional zapewnia indywidualne podejście do potrzeb klienta, dlatego tworzy rozwiązania dla różnych sektorów, takich jak:

 • służba zdrowia – priorytetem jest podniesienie poziomu higieny,
 • placówki edukacyjne i obiekty sportowe – produkty pozwalają zapewnić czyste i bezpieczne środowisko,
 • sklepy, biura i obiekty użyteczności publicznej –  ważna jest wydajność i efektywność sprzątania,
 • gastronomia – należy utrzymać maksymalny poziom higieny i zapewnić bezpieczeństwo pracownikom przy jak najniższych kosztach,
 • transport – kluczowy jest ergonomiczny kształt akcesoriów i produktów, szybkość i wydajność,
 • hotelarstwo – ważne są wydajność, skuteczność oraz redukcja kosztów.

Ergonomia i jakość, której można zaufać

Vileda Professional dostarcza produkty o wysokiej skuteczności i jakości. Zarówno zakłady produkcyjne, jak i wyroby zostają regularnie poddawane zewnętrznym procesom certyfikacji przeprowadzanym przez renomowane instytuty badawcze, między innymi Hohenstein Institute i BMA Labor. Aby zachować najwyższe standardy, do produkcji wykorzystywane są najnowsze technologie. Produkty są systematycznie badane i testowane, dzięki czemu z łatwością można dopasować ofertę do specyficznych potrzeb rynkowych. Systemy Vileda Professional dostosowane są do indywidualnych potrzeb operatora. Kije oraz uchwyty mają ergonomiczną budowę, mały ciężar, a także niskie tarcie, dzięki czemu praca staje się łatwiejsza, przyjemniejsza i bezpieczniejsza.

Vileda Professional – skuteczne usuwanie bakterii

Wykorzystanie odpowiednich materiałów i technologii do sprzątania pozwala na ograniczanie ryzyka infekcji. W branży sprzątającej nieoceniona jest mikrofibra, charakteryzująca się znacznie lepszym działaniem mechanicznym i chłonnością niż materiały tradycyjne. Mikrowłókna pozwalają usunąć do 99,99% bakterii. Wykazują się dużo lepszą skutecznością w walce z tłuszczem oraz innymi zanieczyszczeniami. Nie pozostawiają smug i pozwalają ograniczyć wykorzystanie środków chemicznych.

Zalety stosowania rozwiązań Vileda Professional

Dzięki dokładnej analizie potrzeb klientów, przemyśleniu rozwiązań oraz dbałością o najmniejsze szczegóły, stosowanie produktów Vileda Professional niesie za sobą szereg korzyści:

 • większą wydajność i efektywność pracy,
 • redukcje kosztów sprzątania,
 • większą ergonomię i bezpieczeństwo,
 • wyższy poziom higieny,
 • wyższą skuteczność sprzątania,
 • wysoką jakość produktów, trwałość i niezawodność.

Produkty z serii Vileda Professional dedykowane są klientom, którzy szukają skutecznych, wydajnych, trwałych rozwiązań w atrakcyjnej cenie. Stosowanie systemów do profesjonalnego użytku zapewni użytkownikom komfort i bezpieczeństwo, a także pozwoli zredukować koszty pracy. To słuszny wybór dla tych, którzy cenią wysoką jakość, funkcjonalność i czas.

źródło: magazynczystosci.com – vileda ścierki

Related posts

Jak dobrać wino do obiadu?

Odkurzacz piorący Karcher – sprawdź, dlaczego warto w niego zainwestować

Muzyczne światy Michała Lorenca