Zdrowie

Teosyal Redensity – na ratunek skórze wokół oczu

Mezoterapia igłowa cieszy się sporym zainteresowaniem pacjentów z problemami w okolicach oczu. Dzięki sprawdzonym preparatom można zagwarantować klientom olśniewające rezultaty pozabiegowe. Niniejszy wpis poświęcono produktowi, w który warto zaopatrzyć swoich specjalistów. Poznaj nowinkę marki Redensity i dowiedz się dlaczego warto wprowadzić  ten preparat do swojej oferty.

Teosyal Redensity – co zawiera w składzie?

Omawiany w niniejszym artykule produkt staje się coraz popularniejszy w niejednym gabinecie medycyny estetycznej. Teosyal Redensity jest preparatem bazującym na wysokiej jakości nieusieciowanym kwasie hialuronowym pochodzenia roślinnego. Substancja o kompleksowym działaniu odżywczym i regenerującym wspomaga proces odzyskania prawidłowej gęstości skóry w głębszych partiach.

Preparat zawiera również inne substancje, mające na celu głęboką regenerację skóry właściwej. Należą do nich aminokwasy, takie jak:

  • Glicyna,
  • Lizyna,
  • Treonina,
  • Prolina,
  • Izoleucyna,
  • Leucyna,
  • Walina.

Obecność witaminy B6 wspiera prawidłowy metabolizm na poziomie komórkowym. Dodatki pod postacią cynku i miedzi biorą udział w procesie syntezy DNA, co wpływa korzystnie na proces tworzenia się nowych komórek skóry. Wszystko to sprawia, że produkt matki Redensity znajduje szerokie zastosowanie w mezoterapii igłowej. Co więcej, dodatek lidokainy gwarantuje pacjentowi większy komfort podczas iniekcji.

Do czego można zastosować preparat?

Produkt przeznaczony jest do stosowania nie tylko w okolicach oczu, ale również w innych partiach twarzy. Teosyal Redensity można zastosować w przypadku zabiegów skoncentrowanych wokół zwalczania problemów matowej cery, odwodnionej lub uszkodzonej skóry, widocznych zmarszczek i blizn, a także cieni pod oczami.

Warto wspomnieć również, że przed wprowadzeniem produktu do sprzedaży preparat poddano badaniom potwierdzającym jego skuteczność. Analizy dotyczyły prawdziwości stwierdzenia, że Teosyal Redensity gwarantuje przebudowę i regenerację komórek oraz zapewnia ochronę antyoksydacyjną. Badania oszacowały skuteczność preparatu w zakresie gęstości twarzy oraz przywrócenia właściwości odbijania światła na poziomie +87,71%. W przypadku nawilżenia jest to poprawa na poziomie +69,32%.

Jakie efekty gwarantuje Teosyal Redensity?

Preparat gwarantuje natychmiastowy efekt wypełnienia tzw. ,,doliny łez” już po pierwszym zabiegu. Produkt na bazie kwasu hialuronowego skutecznie spłyca skośne zagłębienia oraz niweluje zmarszczki pod oczami. Po zastosowaniu wypełniacza można zauważyć dużo mniejsze zasinienie okolicy oczu, a także na wyraźny rezultat ujędrnienia i rozświetlenia skóry w iniektowane okolicy. Choć u większości pacjentów efekt powinien być widoczny po jednorazowym wstrzyknięciu, w przypadku osób starszych zaleca się wykonać 2 serie zabiegowe.

Omawiany w niniejszym wpisie preparat cieszy się zainteresowaniem wśród specjalistów na całym świecie. Produkt gwarantuje doskonałe efekty zabiegowe, a jednocześnie jest całkowicie bezpieczny dla większości pacjentów ze skłonnościami do alergii.

Related posts

Do jakich potraw warto wybrać mięso mielone z indyka?

Podstawowe metody rehabilitacji niemowląt – przegląd rozwiązań

Dla każdego coś zdrowego, czyli wegańska biała czekolada