Biznes

5 najciekawszych produktów marki Rock Empire

Rock Empire to czeski producent sprzętu alpinistycznego specjalizujący się w projektowaniu solidnych uprzęży, kości i friendów wspinaczkowych. Firma posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży i z powodzeniem dostarcza swoim klientom sprawdzone rozwiązania, dzięki którym mogą bezpiecznie uprawiać wspinaczkę wysokogórską lub pracę na wysokościach. Dzisiaj zaprezentujemy Ci 5 najciekawszych produktów marki Rock Empire, dzięki którym sprawnie uporasz się z każdym wyzwaniem.

Bezpieczne uprzęże dla całej rodziny

Sprzęt alpinistyczny musi być prosty w obsłudze i powinien posiadać odpowiednie zabezpieczenia, aby nie zsunął się z turysty bądź pracownika w trakcie wspinaczki. W ofercie marki Rock Empire znajdziesz starannie zaprojektowane i komfortowo wykończone uprzęże dla dorosłych i dzieci. Wszystkie produkty są regulowane, dzięki czemu można je idealnie dopasować do wagi i wzrostu użytkownika.

Przyrządy do asekuracji

Firma Rock Empire zajmuje się również produkcją specjalistycznych przyrządów do asekuracji, które skutecznie zabezpieczą alpinistę przed odpadnięciem i upadkiem. Rock Empire Roper to produkt umożliwiający swobodne wykonywanie pracy w podparciu, natomiast kubek asekuracyjny GUARD SB wyróżnia się ponadprzeciętną trwałością i jest dostępny w kilku atrakcyjnych wersjach kolorystycznych.

Profesjonalna lonża wspinaczkowa 

Lonża wspinaczkowa to profesjonalny sprzęt alpinistyczny, który składa się z liny dynamicznej, karabinków i płytki hamującej lub specjalnej pętli. Firma Rock Empire oferuje swoim klientom lonże wspinaczkowe przystosowane do każdych warunków pogodowych i terenowych. Ciekawym rozwiązaniem jest na przykład lonża wspinaczkowa z absorberem energii i funkcjonalnym zatrzaśnikiem.

Uniwersalne kości Flexor Dyneema

Marka Rock Empire dba o swoich klientów i dokłada wszelkich starań, aby proponowane rozwiązania były bezpieczne i funkcjonalne. Kości Flexor Dyneema występują w wielu rozmiarach, dzięki czemu z łatwością wybierzesz model dostosowany do Twoich potrzeb. Ten rodzaj sprzętu alpinistycznego umożliwi Ci prawidłowe i szybkie tworzenie punktów asekuracyjnych na wybranym podłożu.

Wodoodporny worek Cargo Reep

Podczas wspinaczki możesz potrzebować różnego rodzaju przedmiotów lub narzędzi. W takim wypadku przyda Ci się wodoodporny worek Cargo Reep od Rock Empire, który został wyposażony w wygodne uchwyty i szelki. Proponowany worek jest wykonany z mocnej i odpornej na uszkodzenia tkaniny, dzięki czemu zyskasz pewność, że Twój sprzęt będzie prawidłowo zabezpieczony.

Korzystając z produktów firmy Rock Empire, bez problemu przygotujesz się do wymagającej wspinaczki. Sprzęt alpinistyczny od tego producenta spełnia wszystkie aktualnie obowiązujące normy i doskonale sprawdza się w terenie, a wiele artykułów możesz nabyć w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Related posts

Gdzie zlokalizować hurtownię odzieży?

Zakup sprężarki śrubowej o zmiennej wydajności – czy się opłaca?

Pozycjonowanie stron internetowych – czym jest i na czym polega?