Biznes

Utrzymanie czystości toalety publicznej – jakie produkty wybrać?

Utrzymywanie czystości w toaletach publicznych to niełatwe zadanie, które wymaga regularności. Skuteczność podejmowanych działań uzależniona jest także od rodzaju stosowanych środków czystości. Wśród produktów dostępnych w sprzedaży na uwagę zasługują profesjonalne preparaty marki Swish.

Preparaty do codziennej pielęgnacji 

Do codziennego sprzątania sanitariatów i posadzek w toaletach publicznych doskonale nadaje się produkt marki Swish o nazwie SP-300 WASHROOM CLEANER. Jego podstawową zaletą jest duża wydajność oraz skuteczność działania. Odpowiednio dobrane składniki aktywne szybko i efektywnie usuwają kamień, osady z mydła, uryny oraz inne zanieczyszczenia. Antybakteryjne właściwości preparatu ułatwiają utrzymywanie higieny i zwiększają bezpieczeństwo osób korzystających z toalet publicznych.

Skuteczne czyszczenie zlewów, bidetów, pisuarów, a także muszli klozetowych umożliwia także produkt Swish Tuby. Preparat w formie koncentratu nie zawiera substancji żrących, dlatego jest bezpieczny dla czyszczonych powierzchni i nadaje się do codziennego użytku. Po zastosowaniu pozostawia przyjemny i świeży zapach oraz tworzy na powierzchni sanitariatów barierę ochronną, utrudniającą osiadanie brudu.

Gruntowne czyszczenie toalet publicznych

Każda toaleta publiczna wymaga od czasu do czasu gruntownego czyszczenia. Do usuwania uporczywych i trwałych zabrudzeń z sanitariatów nadaje się preparat Swish Scale Remover. Innowacyjna i silnie skoncentrowana formuła produktu jest skuteczna, lecz bezpieczna dla czyszczonych powierzchni. Produkt może być stosowany do dokładnego mycia powierzchni ceramicznych, stalowych lub miedzianych,

Osoby zajmujące się utrzymywaniem czystości w toaletach publicznych mogą sięgnąć też po gotowy od użycia preparat Sani Clean. Produkt nie wymaga rozcieńczania, a jego podstawową zaletą jest skuteczność w czyszczeniu powierzchni odpornych na działanie wody. Ten silny odkamieniacz doskonale radzi sobie z nieestetycznymi naciekami, ogniskami rdzy, tłuszczem, osadami mydlanymi oraz innymi zanieczyszczeniami.

W ofercie firmy Swish znaleźć można także produkt SP-350 Acvid Cleaner przeznaczony do gruntownego czyszczenia mocno zabrudzonych posadzek. Środek myjący stworzony na bazie kwasu fosforowego może być wykorzystywany do usuwania zanieczyszczeń z płytek ceramicznych oraz gresowych. Preparat przeznaczony do stosowania razem z mopem jest bezpieczny dla czyszczonych powierzchni i nie powoduje ich przebarwień.

Podsumowanie

Toalety publiczne to miejsca szczególnie narażone na zanieczyszczenia, które wymagają codziennego czyszczenia. Tylko regularne korzystanie z ekipy sprzątającej wyposażonej w profesjonalne narzędzia oraz środki chemiczne pozwoli utrzymać czystość i higienę toalet.

Related posts

Jesteś fanem wina i chcesz połączyć pasję z pracą zawodową? Postaw na kurs sommelierski!

Czego nie może zabraknąć w żadnej firmie sprzątającej?

Prowadzisz sklep internetowy z roślinami doniczkowymi? Sprawdź, jak odpowiednio zabezpieczyć przesyłki!