Motoryzacja

Zarządzasz zespołem przedstawicieli handlowych? WEBFLEET ułatwi to zadanie!

Nowoczesny przedsiębiorca, aby stale nadążać za nieustannie rozwijającym się rynkiem, zmuszony jest często do wielu delegacji i podróży w celach biznesowych. Sprawia to niestety, iż czas spędzony w trakcie przemieszczania się z jednego miejsca do drugiego staje się ogromną częścią całego dnia. Zabiera to chwile nie tylko na odpoczynek, ale także na prace, którą można by wykonać będąc w biurze bądź w domu. Na szczęście dzięki postępowi technologicznemu tworzonych jest wiele rozwiązań, które ułatwiają zarządzanie firmą nawet w trakcie podróży, co świetnie sprawdza się m.in. dla przedstawicieli handlowych.

Monitorowanie firmy

Największym problemem podczas delegacji wcale nie jest brak kontaktu z firmą. W dobie XXI wieku wystarczy jedno połączenie telefoniczne, czy napisanie krótkiego maila, aby nawiązać jakiekolwiek kontakt. Jednak poważnym kłopotem okazuje się zdobycie informacji o aktualnym stanie floty pojazdów. Sama rozmowa z danym kierowcą bądź pracownikiem nie jest w stanie zapewnić wielu przydatnych wiadomości na temat jego pracy. O ile informację o położeniu pojazdu czy ilości paliwa w baku możemy łatwo uzyskać, trudno nam uzyskać wiedzę o przewidywanych utrudnieniach w trasie, a przez to opóźnieniach. Dodatkowo kontakt z każdym przedstawicielem handlowym jest niezwykle wyczerpujący i zabiera mnóstwo cennego czasu, który z pewnością można wykorzystać w innych celach. Dlatego właśnie z pomocą przychodzi platforma WEBFLEET!

WEBFLEET – informacje zawsze pod ręką!

Nowoczesna platforma WEBFLEET jest specjalnym rozwiązaniem, które umożliwia zarządzanie flotą pojazdów nawet w trakcie podróży. Dzięki niej w każdej chwili istnieje możliwość sprawdzenia najważniejszych informacji o aktualnym stanie pojazdów na dowolnym urządzeniu. Zastosowanie technologii „oprogramowanie jako usługa” umożliwia stały kontakt z firmą za pomocą telefonu czy laptopa bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Wystarczy zwykła przeglądarka, aby uzyskać podgląd wszystkich danych dotyczących pojazdów, dzięki czemu monitorowanie trasy kierowców czy przydzielanie odpowiedniej osoby do danego zadania nigdy nie było prostsze.

Kompleksowe usługi

Rozwiązania telematyczne, z których korzysta WEBFLEET, mogą poprawić efektywność użytkowania pojazdów, a także dać nowe spojrzenie na ekonomię jazdy i oszczędzanie paliwa, które zauważalne będą nawet w niewielkiej firmie. Wiele aplikacji oddanych do użytku na platformie pozwala w jednym miejscu zebrać dane dotyczące liczby odbywanych spotkań przez przedstawicieli handlowych, czas jaki spędzili za kierownicą czy stosunek ich postojów do ogólnego czasu pracy. Platforma pozwala także na integrację z aplikacjami innych producentów, co ułatwia monitorowanie wszystkich informacji w czasie rzeczywistym. Na szczególną uwagę zasługuje również zastosowany interfejs, który umożliwia łatwy podgląd wskaźników KPI oraz dostęp do raportów i historycznych danych. Podgląd informacji dotyczących trasy umożliwiają najlepsze mapy, przy czym mowa także o mapach satelitarnych oraz widoku Google Street View. Dzięki ich spersonalizowaniu możliwe jest sprawne i szybkie przełączanie danych dotyczących wielu pojazdów jednocześnie. WEBFLEET pozwala także na dokładne planowanie tras według lokalizacji pojazdu oraz na wysyłanie ich bezpośrednio do kierowców, co pozwala na zaoszczędzenie paliwa oraz poprawienie jakości jazdy. Dodatkowo ogromnym atutem platformy jest możliwość rejestrowania każdego kilometra podlegającego opodatkowaniu, dzięki czemu zwrot kosztów za dojazdy i zapewnienie zgodności z przepisami podatkowymi nie stanowi żadnego problemu.

Platforma WEBFLEET jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni sobie szybkie i sprawne zarządzanie firmą i lubi dbać o każdy aspekt jej funkcjonowania. To doskonałe narzędzie dla managerów zarządzających pracą przedstawicieli handlowych.

Inspirowane: https://www.webfleet.com/pl_pl/webfleet/

Related posts

Sprawdź, jakie przydatne akcesoria znajdziesz w sklepie militarnym

Części do wózków widłowych – oryginalne czy zamienniki?

Które części wózka widłowego są najbardziej podatne na awarie?