praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» Domain for saleOferta pracy nr :

121823

Stanowisko :

Specjalista ds. Obsługi Pacjenta

Miejsce pracy :

Warszawa

Szczegóły  :   

Dla jednego z naszych Klientów – firmy z branży Medical Devices – poszukujemy osoby na stanowisko:Specjalisty ds. Obsługi Pacjenta (Consumer Care Specialist)Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należała telefoniczna obsługa pacjentów w zakresie proponowanych produktów firmy (zarówno połączenia wychodzące, jak i przychodzące), zbieranie informacji zwrotnych w przypadku korzystania z produktów medycznych firmy, badanie potrzeb chorych oraz proponowanie konkretnych rozwiązań.Poszukujemy kandydatów po lub w trakcie studiów z zakresu dietetyki/fizjoterapii/pielęgniarstwa/innych kierunkach około-medycznych, mających wiedzę z dziedziny anatomii, chętnych do telefonicznego budowania relacji z pacjentami, którzy z przyjemnością będą pomagać dzwoniącym pacjentom, zapewniając kompetentną informację i opiekę.Osoba zatrudniona powinna posiadać wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i swobodę w prowadzeniu rozmów telefonicznych (poprawna dykcja, miły głos). Kandydaci powinni cechować się empatią, życzliwością, a także samodzielnością i umiejętnością rozwiązywania problemów.Mile widziane pierwsze doświadczenia zawodowe zdobyte na praktykach/stażach w szpitalach/przychodniach/gabinetach fizjoterapeutycznych.Nasz Klient oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, w firmie o wysokich standardach obsługi klienta, atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + bonus od sprzedaży) oraz opiekę medyczną w rozszerzonym zakresie, a także możliwości rozwoju w strukturach firmy.Przewidywany termin rozpoczęcia pracy: przełom września/października.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

10-08-2017

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2017 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 1 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt