praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» Na sprzedażOferta pracy nr :

123955

Stanowisko :

Recepcjonista/-ka z j. angielskim

Miejsce pracy :

Warszawa

Szczegóły  :   

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży rekrutacyjnej - poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:Recepcjonisty/-tkiDo Twoich obowiązków będzie należała m.in. obsługa recepcji firmy i dbanie o jej pozytywny wizerunek, przyjmowanie i obsługa gości, łączenie rozmów telefonicznych, przygotowywanie i obsługa sal konferencyjnych, udział w obsłudze innych procesów administracyjnych, dbanie o właściwy obieg dokumentów i korespondencji czy też kontakt z Klientami.Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna także za dokonywanie rezerwacji lotniczych, hotelowych i restauracji oraz współpracę z firmami kurierskimi, pocztą, korporacjami taksówkowymi oraz innymi dostawcami, a także bieżąca współpraca z innymi działami w firmie.Poszukujemy kandydatów z doświadczeniem zawodowym na analogicznym stanowisku.

Ze względu na międzynarodowe środowisko pracy wymagana jest zaawansowana znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie (B2/C1) oraz bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Power Point).To praca dla Ciebie, jeśli cechuje Cię wysoka kultura osobista, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania, bardzo dobra organizacja pracy własnej, pozytywne nastawienie do ludzi i łatwość komunikacji oraz umiejętność wyznaczania priorytetów i wielozadaniowość.Nasz Klient oferuje pracę w miłej atmosferze w międzynarodowej firmie i możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego oraz rozwój w strukturach firmy w dłuższej perspektywie. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bogaty pakiet benefitów pozapłacowych i konkurencyjne wynagrodzenie.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

23-02-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 2 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt