praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» Buy domainOferta pracy nr :

123966

Stanowisko :

HR Generalist

Miejsce pracy :

Warszawa

Szczegóły  :   Twoja następna firma
Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży finansowej z siedzibą w Warszawie, aktualnie intensywnie rozwijająca swój Dział Personalny.Twoje następne stanowisko
Poszukujemy osoby na stanowisko HR Generalist, która będzie zajmowała się kompleksową obsługą pracowników w zakresie spraw pracowniczych z obszaru „miękkiego” i „twardego” HR. Do zakresu obowiązków osoby na wspomnianym stanowisku będzie należało przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej, sporządzanie listy płac i przelewów oraz przygotowywanie bieżących raportów kadrowo-płacowych. Osoba ta będzie uczestniczyła również w projektach z zakresu: organizacji szkoleń, rozwoju pracowników, badania satysfakcji pracowników i współpracy z dostawcami benefitów pracowniczych. HR Generalist będzie również zajmował się śledzeniem trendów rynkowych w obszarze HR i wdrażaniem ich w organizacji.Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osób z doświadczeniem w pracy na stanowisku samodzielnego specjalisty ds. kard i płac znająca przepisy z obszaru prawa pracy, chcącej poszerzyć swoje kompetencje związane z obszarem „miękkiego” HR. Od kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego, swobody w komunikowaniu się w języku angielskim na poziomie biznesowym. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie we wdrażaniu systemów kadrowo-płacowych lub aplikacji do obsługi pracowników. Poszukujemy osoby komunikatywnej z rozwiniętymi umiejętnościami analitycznymi.Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje zatrudnienie w firmie rozpoznawalnej na rynku, w oparciu o umowę o pracę, współpracę z doświadczonym zespołem, możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach, konferencjach HR oraz zestaw benefitów pozapłacowych: karta Multisport, lekcje angielskiego i opieka medyczna.Co powinieneś zrobić?Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

23-02-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 2 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt