praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» DomainOferta pracy nr :

124132

Stanowisko :

Specjalista ds. Logistyki i Obsługi Klienta

Miejsce pracy :

Warszawa

Szczegóły  :   

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z z branży chemicznej, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Specjalisty ds. Logistyki i Obsługi KlientaOsoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przetwarzanie zamówień w systemie SAP, współpracę z firmami spedycyjnymi, fakturowanie, kontrolę płatności oraz obiegu dokumentów, rozpatrywanie zgłaszanych reklamacji, udzielanie wszelkich wyjaśnień i potwierdzeń realizacji zamówień oraz efektywną współpracę z innymi działami firmy.Od Kandydatów oczekujemy min. dwuletniego doświadczenia w obszarze logistyki i/lub obsługi klienta, w tym minimum roku pracy w systemie SAP, wykształcenia wyższego (min. licencjat), bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (poziom B2/C1 - warunek konieczny), bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office oraz umiejętności obsługi urządzeń biurowych. Szukamy osób o wysokich kompetencjach komunikacyjnych i interpersonalnych, które cechuje odporność na stres oraz wysoka asertywność.Nasz Klient oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia, pracę w pozytywnej atmosferze oraz możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

09-03-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 2 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt