praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» Kup domenęOferta pracy nr :

124140

Stanowisko :

Automatyk Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy :

Gliwice

Szczegóły  :   

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży Automotive zlokalizowanej w Gliwicach poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Automatyk Utrzymania Ruchu. Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało przeprowadzanie prac remontowych, napraw i diagnostyki w obszarze parku maszynowego a także konserwacja i modernizacja urządzeń oraz instalacji. Ponadto Automatyk UR będzie odpowiedzialny za sporządzanie dokumentacji technicznej i jakościowej oraz nadzór nad pracami automatyków i podwykonawców.Idealny Kandydat powinien posiadać wyższe kierunkowe lub średnie techniczne a także posiadać doświadczenie w diagnozowaniu maszyn i pisaniu programów PLC (Mitsubishi, Siemens). Ze względu na międzynarodowy charakter organizacji wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym zrozumienie dokumentacji technicznej. Ponadto Kandydat powinien wykazywać się otwartością na pracę w systemie 4 brygadowymKlient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwości rozwoju zawodowego oraz atrakcyjne świadczenia socjalne oraz benefity. W przypadku zainteresowania prosimy o kliknięcie opcji „aplikuj” i przesłanie aktualnego CV Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

09-03-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 2 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt