praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» Kup domenęOferta pracy nr :

124150

Stanowisko :

Doradca Techniczno-Handlowy

Miejsce pracy :

Województwo wielkopolskie

Szczegóły  :   Twoja następna firma

Dostawca wysokiej klasy narzędzi i elektronarzędzi dla przemysłu z ugruntowaną pozycją. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Doradcy Techniczno-Handlowego, która będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży na terenie województwa wielkopolskiego.Twoje następne stanowisko


Osoba na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za fachowe doradztwo, rozwój sprzedaży produktów firmy, pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z nowymi klientami w regionie. Ponadto, Doradca Techniczno-Handlowy będzie również współpracował przy wprowadzaniu do asortymentu nowych produktów, bieżącą analizę rynku i działań konkurencji. Na co dzień będzie współpracował z działem zamówień oraz marketingu.Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?


Od Kandydatów oczekujemy udokumentowanego doświadczenia w aktywnej sprzedaży do klientów z sektora przemysłowego. Wykształcenie kierunkowe (techniczne), znajomość procesu obróbki skrawaniem oraz lokalnego rynku będzie atutem. Poszukujemy osób komunikatywnych, energicznych w działaniu, ukierunkowanych na wynik i realizację celów. Wymagamy czynnego prawa jazdy kategorii B.Co zyskujesz?


Nasz Klient oferuje umowę o pracę w średniej wielkości firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, narzędzia potrzebne do pracy oraz możliwość wpływu na działalność firmy.Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

09-03-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 1 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt