praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zamierzasz szukać pracy za granicą?

zdecydowanie tak
raczej tak
jeszcze nie wiem
raczej nie
zdecydowanie nie
pokaż wyniki

LINKI

» Kotły CO

» Dentystka

» Foto usługi

» Oczyszczalnia ściekow

» Renta hipoteczna

» Foam

» Na sprzedażOferta pracy nr :

124424

Stanowisko :

Specjalista ds. Sprawozdawczości

Miejsce pracy :

Warszawa

Szczegóły  :   

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z sektora finansowego, o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. sprawozdawczości.Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za przygotowywanie rocznych sprawozdań finansowych spółek wchodzących w skład Grupy, raportowanie do KNF (Solvency II), czynny udział w procesie zamknięcia miesiąca oraz przygotowywania analiz i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz instytucji zewnętrznych. Ponadto do zakresu odpowiedzialności Specjalisty ds. sprawozdawczości będzie należała analiza nowych regulacji i przepisów, przygotowywanie raportów z kontroli wewnętrznej i dokumentacji na potrzeby audytu.Od idealnego Kandydata oczekujemy doświadczenia na analogicznym stanowisku zdobywanego w międzynarodowym środowisku w sektorze usług finansowych, wykształcenia kierunkowego (Finanse i Rachunkowość, Ekonomia), bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, a także praktycznej znajomości regulacji prawa podatkowego oraz zasad księgowości.Jest to idealna rola dla osoby poszukującej dalszego rozwoju w ciekawej, dynamicznej organizacji, będącej liderem w swoim sektorze, działającej w oparciu o bardzo wysokie standardy. Nasz klient oferuje bogaty pakiet benefitów oraz specjalistycznych szkoleń.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

10-04-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 Wakaty.com.pl | Zalogowanych online: 1 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt